Końcowe wyniki zawodów                                            2010-10-16 22:16:41
                                   Puchar Sulejowa
===PRO SPORT Piotr Paszynski===========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         0.0km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Urbaniak Alicja          Gwardia Warszawa     W88 W88055       14.43  +      0.00
  2.Grzelik Aleksandra       Azymut Pabianice     E71 E71004       24.30  +      9.47
    Skorupa Maja             MUKS Gliwice         S22          DNF               
    Proga Agnieszka          Orientuœ ŁódŸ        E75          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         0.0km    0m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Królik Kinga             Azymut Pabianice     E71 E71093       12.09  +      0.00
  2.Filipowska Aleksandra    Orientuœ ŁódŸ        E75 75101        12.13  +      0.04
  3.Swęda Natalia            Saper Kazuń          W97              16.12  +      4.03
  4.Waliszewska Katarzyna    Azymut Pabianice     E71 E71008       17.43  +      5.34
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         0.0km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.KaŸmierczak Marzena      Orientuœ ŁódŸ        E75 75016        16.15  +      0.00
  2.Kordala Karolina         Orientuœ ŁódŸ        E75 75103        17.12  +      0.57
  3.Banaœ Agnieszka          Orientuœ ŁódŸ        E75 75093        17.47  +      1.32
  4.Dudek Joanna             Saper Kazuń          W97 97002        18.11  +      1.56
  5.Jaœkiewicz Magdalena     Azymut Pabianice     E71 E71011       19.27  +      3.12
  6.Kaczyk Klaudia           Azymut Pabianice     E71 E71020       20.53  +      4.38
    Kordala Małgorzata       Orientuœ ŁódŸ        E75 75104    DNF               
    Horbaczewska Joanna      Orientuœ ŁódŸ        E75 75113    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         0.0km    0m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stankiewicz Agata        Orientuœ ŁódŸ        E75 E75019       18.43  +      0.00
  2.Baluta Edyta             Patria Młynne        K31 1036         18.47  +      0.04
  3.Białkowska Aneta         Orientuœ ŁódŸ        E75 E75081       19.28  +      0.45
  4.Siess Małgorzata         Azymut Pabianice     E71 E71019       19.29  +      0.46
  5.KaŸmierczak Aneta        Orientuœ ŁódŸ        E75 E75016       21.30  +      2.47
  6.Œwiech Wiktoria          Orientuœ ŁódŸ        E75 E75108       24.35  +      5.52
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         0.0km    0m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ewiak Natalia            Orientuœ ŁódŸ        E75 E75087       21.23  +      0.00
  2.Szlendak Joanna          UNTS Warszawa        W87 W87028       23.31  +      2.08
  3.Œcieszko Natalia         Orientuœ ŁódŸ        E75 E75051       23.46  +      2.23
  4.Baluta Anna              Patria Młynne        K31 1037         24.53  +      3.30
  5.Bartczak Natalia         Orientuœ ŁódŸ        E75 E75020       24.55  +      3.32
  6.Fitrzyk Katarzyna        Patria Młynne        K31              26.14  +      4.51
  7.Gryzio Sylwia            Azymut Pabianice     E71 E71026       26.19  +      4.56
  8.Hanuszkiewicz Karolina   Orientuœ ŁódŸ        E75 E75060       27.06  +      5.43
    Banaœ Aleksandra         Orientuœ ŁódŸ        E75 E75050   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         0.0km    0m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.GwóŸdŸ Ewa               Orientuœ ŁódŸ        E75 E75026       20.36  +      0.00
  2.Pabich Maria             Azymut Pabianice     E71 E71006       23.43  +      3.07
  3.Majchrzak Marta          Azymut Pabianice     E71 E71028       25.49  +      5.13
  4.Marcinkiewicz-Kajzer MoniMłode Orły NDM       W03 W03015       26.32  +      5.56
    Nowak-Skorupa Magda      MUKS Gliwice         S22          NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         0.0km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mazurkiewicz Jolanta     Orientuœ ŁódŸ        E75 E75094       53.15  +      0.00
  2.Łubis Małgorzata         Azymut Pabianice     E71              56.18  +      3.03
  3.Zielczyńska Helena       UOLKA Ostrów Maz.    W04 W0401        73.31  +     20.16
    Czerkawska Urszula       MUKS Gliwice         S22 S22031   DNF               
    Morawska Małgorzata      Orientuœ ŁódŸ        E75          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         0.0km    0m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Choroœ Tomasz            Saper Kazuń          W97              13.00  +      0.00
  2.Płóciennik Konrad        Azymut Pabianice     E71 E71021       14.12  +      1.12
  3.Pietek Jakub             Orientuœ ŁódŸ        E75 75111        14.41  +      1.41
  4.Horwat Radosław          Azymut Pabianice     E71 E71022       15.12  +      2.12
  5.Gršdzki Maciej           Azymut Pabianice     E71              17.39  +      4.39
  6.Ruzga Wiktor             Azymut Pabianice     E71              18.16  +      5.16
  7.Rzeńca Piotr             Orientuœ ŁódŸ        E75              20.32  +      7.32
  8.Jeliński Kacper          Azymut Pabianice     E71              22.39  +      9.39
  9.Jachimski Patryk         Azymut Pabianice     E71              31.57  +     18.57
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         0.0km    0m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kisielewicz Jakub        Azymut Pabianice     E71 E71099       12.57  +      0.00
  2.Morawski Jakub           Azymut Pabianice     E71 E71083       14.10  +      1.13
  3.Siess Grzegorz           Azymut Pabianice     E71 E71090       14.30  +      1.33
  4.Œwiech Mateusz           Orientuœ ŁódŸ        E75 75110        14.44  +      1.47
  5.Zuchmański Przemysław    Orientuœ ŁódŸ        E75 75114        17.05  +      4.08
  6.Gumola Grzegorz          MKS Metalowiec ŁódŸ  E17              21.02  +      8.05
  7.Konieczka Kasper         MKS Metalowiec ŁódŸ  E17              22.25  +      9.28
  8.Wlazeł Dawid             MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 E17004       27.09  +     14.12
    Lis  Mateusz             Saper Kazuń          W97          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         0.0km    0m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pałka Szymon             Orientuœ ŁódŸ        E75 75011        20.46  +      0.00
  2.Rzeńca Krzysztof         Orientuœ ŁódŸ        E75 75116        21.43  +      0.57
  3.SKORUPA Marek            Wawel Kraków         K30 K30092       21.57  +      1.11
  4.Odolecki Filip           Saper Kazuń          W97 97008        22.48  +      2.02
  5.Urbaniak Jerzy           Gwardia Warszawa     W88 W88062       22.58  +      2.12
    Łubis Piotr              Azymut Pabianice     E71          NKl               
    Galant Hubert            Orientuœ ŁódŸ        E75          DNF               
    Perka Krzysztof          Orientuœ ŁódŸ        E75          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         0.0km    0m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jasiński Witold          Orientuœ ŁódŸ        E75 E75084       17.11  +      0.00
  2.Marciniak Patryk         Azymut Pabianice     E71 E71031       20.44  +      3.33
  3.Jaroszek Radek           MUKS Gliwice         S22              21.21  +      4.10
    Dudek Wojciech           Saper Kazuń          W97 97004    DNF               
    Garbuliński Grzegorz     Saper Kazuń          W97 97007    DNF               
 PK Gajk Paweł               Azymut Pabianice     E71 E71032  PK   43.17  +     26.06
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         0.0km    0m 19k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chudzik Dominik          Orientuœ ŁódŸ        E75 E75076       22.03  +      0.00
  2.Olejnik Michał           Azymut Pabianice     E71 E71027       22.06  +      0.03
  3.Skorupa Piotr            MUKS Gliwice         S22 S22020       24.03  +      2.00
  4.Swęda Marcin             Saper Kazuń          W97 97016        25.34  +      3.31
    Chrustowicz Jakub        Orientuœ ŁódŸ        E75 E75055   DNF               
    Połomski Mateusz         Orientuœ ŁódŸ        E75 E75057   DNF               
 PK Michalik Maciej          Orientuœ ŁódŸ        E75         PK   28.44  +      6.41
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         0.0km    0m 19k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Podziński Rafał          Orientuœ ŁódŸ        E75 E75077       19.12  +      0.00
  2.Pabich Mariusz           Azymut Pabianice     E71 E71064       20.41  +      1.29
  3.Paszyński Piotr          Orientuœ ŁódŸ        E75 E75099       21.44  +      2.32
  4.Pabich Tomasz            Azymut Pabianice     E71 E71005       22.17  +      3.05
  5.Gryzio Łukasz            Azymut Pabianice     E71 E71003       23.52  +      4.40
  6.Łubis Michał             Azymut Pabianice     E71              26.21  +      7.09
  7.Kwiatkowski PK Krystian  Saper Kazuń          W97 PK           31.11  +     11.59
  8.Ludwisiak Jarosław       Azymut Pabianice     E71              32.48  +     13.36
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         0.0km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krupiński Andrzej        Saper Kazuń          W97 97086        19.50  +      0.00
  2.Urbaniak Krzysztof       Gwardia Warszawa     W88 W88013       21.40  +      1.50
  3.Kłos Józef               Azymut Pabianice     E71 E71043       23.59  +      4.09
  4.Sochacki Witold          Patria Młynne        K31 1392K        27.34  +      7.44
  5.Malinowski Jacek         Tomaszów Mazowiecki  MMM              32.24  +     12.34
  6.Lamecki Marek            Tomaszów Mazowiecki  MMM              42.48  +     22.58
  7.Sęk Wojciech             Tomaszów Mazowiecki  MMM              62.58  +     43.08
    Dzik Mirosław            MUKS Gliwice         S22 S22030   DNF               
    Wrzosek Zbigniew         Indywidualnie Mazowi W   W00418   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         0.0km    0m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Paszyński Józef          Orientuœ ŁódŸ        E75 E75028       22.12  +      0.00
  2.Wasilewski Stanisław     Saper Kazuń          W97 97003        22.41  +      0.29
  3.Lewandowski Krzysztof    Orientuœ ŁódŸ        E75 75008        23.10  +      0.58
  4.Blimke Roman             Indywidualnie Œlšski S00              25.27  +      3.15
  5.Łubis Rafał              Azymut Pabianice     E71              27.14  +      5.02
  6.Bykowski Ryszard         Indywidualnie Małopo K00              28.23  +      6.11
  7.Zielczyński Mieczysław   UOLKA Ostrów Maz.    W04 W0402        49.08  +     26.56
    Czerkawski Wacław        MUKS Gliwice         S22 S22032   DNF               
    Wałachowski Janusz       Saper Kazuń          W97 97050    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN P      0.0km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hajman Pluskota WacławiakOrientuœ ŁódŸ        E75              20.01  +      0.00
  2.Olszański Batliński LasotOrientuœ ŁódŸ        E75              20.50  +      0.49
  3.Radomski Garczyński KowalOrientuœ ŁódŸ        E75              20.58  +      0.57
  4.Krawczyk, Polcyn, Polcyn Orientuœ ŁódŸ        E75              24.12  +      4.11
  5.Magiera S. Trela D.      Tomaszów Mazowiecki  MMM              30.02  +     10.01
  6.Gaszewski Łukasz         Orientuœ ŁódŸ        E75              35.39  +     15.38
  7.Malinowscy A. & P. & K.  Tomaszów Mazowiecki  MMM              39.01  +     19.00
  8.Woœto Dzierzbińska ZalewsOrientuœ ŁódŸ        E75              39.06  +     19.05
  9.Wochniak Aleksandra      Orientuœ ŁódŸ        E75              44.35  +     24.34
 10.Radomska Kopeć SzymanowskOrientuœ ŁódŸ        E75              46.40  +     26.39
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN R      0.0km    0m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Olczak Dagmara           Tomaszów Mazowiecki  MMM              21.57  +      0.00
  2.Wójciak Igor             Tomaszów Mazowiecki  MMM              22.33  +      0.36
  3.Luchowski Marcin         Tomaszów Mazowiecki  MMM              23.40  +      1.43
  4.Olczak Natalia           Tomaszów Mazowiecki  MMM              24.53  +      2.56
  5.Jacek Jacek Artur        Tomaszów Mazowiecki  MMM              26.50  +      4.53
  6.Lamecki Michał           Tomaszów Mazowiecki  MMM              30.12  +      8.15